Easy Start


Čo je EASY START?

Pre všetkých, ktorí uprednostňujú začať svoj pletený alebo háčkovací projekt s koncom priadze, ktorý je zvyčajne na vonkajšej strane klbka, je tento koniec priadze ľahko dostupná. Tí, ktorí však dávajú prednosť priadze zo stredu klbka, iste dobre poznajú jeden problém: vnútorný koniec priadze treba najskôr nájsť, kým sa môže začať pôžitok z pletenia alebo háčkovania – a klbko často trpí.

Easy Start, unikátna inovácia od spoločnosti Schachenmayr, robí z hľadania vnútorného konca priadze minulosť. Názov hovorí za všetko – na všetkých priadzach Easy Start je vnútorný koniec pripevnený a ľahko viditeľný na obale priadze. Jednoducho zoberte koniec priadze a práca na vašom projekte sa môže začať.

 

Aké sú výhody EASY START?

Najväčšou výhodou práce s vnútorným koncom priadze je, že klbko priadze zostáva presne tam, kde ho umiestnite. Napr. ak počas cestovania pletiete alebo háčkujete a klbko „uteká“ tam, kam nechcete.

V prípade REGIA Pairfect, začať s priadzou zo stredu je v skutočnosti NUTNOSŤ, aby ste dosiahli dve rovnaké ponožky. Preto vám Easy Start pomôže získať pár presne rovnakých ponožiek!

Navyše, práca s vnútorným koncom priadze znamená, že obal môže zostať na klbku  REGIA Pairfect, čo pomáha udržať toto klbko v rovnakom stave až do konca. Vyskúšajte to sami!

 

Ktoré priadze majú EASY START?

Všetky priadze Schachenmayr Original z rodiny Merino Extrafine a tiež edície priadzí REGIA Pairfect sú vybavené týmto dômyselným vyhľadávačom koncov priadze. Stačí hľadať na obale nápis Easy Start.