Nová kolekcia Schachenmayr a Regia.

Pletacie priadze na sezónu 2023/24.

 

Schachanemayr aj Regia prichádza na trh s novinkami pre sezónu jeseň-zima 2023/24. Opäť v prevedení s kvalitnými materiálmi a štýlovými farbami. K tomu naozaj bohatú nádielku inšpirácii v podobe návodov, časopisov a nových dizajnov pre kreatívne duše.

 

Ako prvú novinku je potrebné spomenúť hrubú zimnú priadzu Schachenmayr JUST BIG – objemná a zároveň extra jemná, hebká a ľahká zimná priadza. Jej zloženie 40% akryl, 30% alpaka superfine a 30% vlna ju predurčuje na kvalitné, teplé zimné modely. V 10tich základných jednofarebných odtieňoch inšpirovanými najnovšími trendmi, na objemné a teplé zimné modely ale aj rôzne štýlové bytové dekorácie.

Druhou novinkou od Schachenamyr je veselá priadza SPOTLIGHT ON COLOR. Vo farbách dobrej nálady s novým farebným efektom. Zloženie opäť vyniká kvalitnými materiálmi – 53% virgin wool (superwash) a 47% akryl. A tie farby (!)– 8 odtieňov predstavuje naozaj veselý mix dúhových farieb.

 

Regia prichádza na trh tentokrát s novinkou, ktorá už nie je v prvom rade určená na výrobu ponožiek, ale väčšina inšpirácií sa sústredí na doplnky a oblečenie. VIRTUOSO COLOR v zložení 75% virgin wool a 25% polyamid je štandard vysokej kvality tak samozrejmý pre značku REGIA. Nový harmonický farebný efekt v ôsmych farebných prevedeniach vynikne úžasne najmä na pletených modeloch.